Dnes:29°C

Zítra:29°C

Neděle 9.8. Roman
Menu

Podzimní losy divizí Čtvrté nejvyšší soutěže začnou druhý srpnový víkend

Čtvrté nejvyšší soutěže začnou druhý srpnový víkend

foto: Petr Pelíšek

16. 07. 2020 - 11:00

Fotbalové kluby už jsou v plné přípravě na novou sezonu. Ta divizní na Moravě a ve Slezsku bude začínat druhý víkend v srpnu. A rozlosovány už jsou všechny tři skupiny.

Podzimní program divize D
1. kolo - 9. 8. 2020
Bystřice nad Pernštejnem - Stará Říše
Velká Bíteš - Tasovice
Ždírec nad Doubravou - Humpolec
Lanžhot - Hodonín
Start Brno - Žďár nad Sázavou
Havlíčkův Brod - Polná
Břeclav - Zbrojovka Brno B

2. kolo - 16. 8. 2020
Havlíčkův Brod - Velká Bíteš
Zbrojovka Brno B - Lanžhot
Humpolec - Břeclav
Polná - Stará Říše
Hodonín - Start Brno
Tasovice - Ždírec nad Doubravou
Žďár nad Sázavou - Bystřice nad Pernštejnem

3. kolo - 23. 8. 2020
Bystřice nad Pernštejnem - Hodonín
Ždírec nad Doubravou - Havlíčkův Brod
Velká Bíteš - Polná
Stará Říše - Žďár nad Sázavou
Start Brno - Zbrojovka Brno B
Lanžhot - Humpolec
Břeclav - Tasovice

4. kolo - 30. 8. 2020
Havlíčkův Brod - Břeclav
Zbrojovka Brno B - Bystřice nad Pernštejnem
Humpolec - Start Brno
Hodonín - Stará Říše
Polná - Žďár nad Sázavou
Velká Bíteš - Ždírec nad Doubravou
Tasovice - Lanžhot

5. kolo - 6. 9. 2020
Žďár nad Sázavou - Hodonín
Bystřice nad Pernštejnem - Humpolec
Start Brno - Tasovice
Ždírec nad Doubravou - Polná
Stará Říše - Zbrojovka Brno B
Lanžhot - Havlíčkův Brod
Břeclav - Velká Bíteš

6. kolo - 13. 9. 2020
Havlíčkův Brod - Start Brno
Zbrojovka Brno B - Žďár nad Sázavou
Humpolec - Stará Říše
Polná - Hodonín
Ždírec nad Doubravou - Břeclav
Velká Bíteš - Lanžhot
Tasovice - Bystřice nad Pernštejnem

7. kolo - 20. 9. 2020
Bystřice nad Pernštejnem - Havlíčkův Brod
Žďár nad Sázavou - Humpolec
Start Brno - Velká Bíteš
Hodonín - Zbrojovka Brno B
Stará Říše - Tasovice
Lanžhot - Ždírec nad Doubravou
Břeclav - Polná

8. kolo - 27. 9. 2020
Břeclav - Lanžhot
Humpolec - Hodonín
Polná - Zbrojovka Brno B
Havlíčkův Brod - Stará Říše
Ždírec nad Doubravou - Start Brno
Tasovice - Žďár nad Sázavou
Velká Bíteš - Bystřice nad Pernštejnem

9. kolo - 4. 10. 2020
Žďár nad Sázavou - Havlíčkův Brod
Bystřice nad Pernštejnem - Ždírec nad Doubravou
Start Brno - Břeclav
Hodonín - Tasovice
Stará Říše - Velká Bíteš
Lanžhot - Polná
Zbrojovka Brno B - Humpolec

10. kolo - 11. 10. 2020
Břeclav - Bystřice nad Pernštejnem
Lanžhot - Start Brno
Polná - Humpolec
Havlíčkův Brod - Hodonín
Ždírec nad Doubravou - Stará Říše
Velká Bíteš - Žďár nad Sázavou
Tasovice - Zbrojovka Brno B

11. kolo - 18. 10. 2020
Bystřice nad Pernštejnem - Lanžhot
Žďár nad Sázavou - Ždírec nad Doubravou
Start Brno - Polná
Hodonín - Velká Bíteš
Humpolec - Tasovice
Stará Říše - Břeclav
Zbrojovka Brno B - Havlíčkův Brod

12. kolo - 25. 10. 2020
Břeclav - Žďár nad Sázavou
Lanžhot - Stará Říše
Polná - Tasovice
Havlíčkův Brod - Humpolec
Start Brno - Bystřice nad Pernštejnem
Ždírec nad Doubravou - Hodonín
Velká Bíteš - Zbrojovka Brno B

13. kolo - 1. 11. 2020
Tasovice - Havlíčkův Brod
Žďár nad Sázavou - Lanžhot
Bystřice nad Pernštejnem - Polná
Hodonín - Břeclav
Stará Říše - Start Brno
Humpolec - Velká Bíteš
Zbrojovka Brno B - Ždírec nad Doubravou

Podzimní program divize E
1. kolo - 9. 8. 2020
Přerov - Kozlovice
Slavičín - Valašské Meziříčí
Všechovice - Brumov
Šumperk - Vsetín
Nové Sady - Hranice
Skaštice - Bzenec
HFK Olomouc - Strání

2. kolo - 16. 8. 2020
Vsetín - Všechovice
Strání - Slavičín
Brumov - HFK Olomouc
Valašské Meziříčí - Skaštice
Nové Sady - Šumperk
Bzenec - Přerov
Hranice - Kozlovice

3. kolo - 23. 8. 2020
Přerov - Valašské Meziříčí
Slavičín - Brumov
Všechovice - Nové Sady
Šumperk - Hranice
Skaštice - Strání
HFK Olomouc - Vsetín
Kozlovice - Bzenec

4. kolo - 30. 8. 2020
Vsetín - Slavičín
Šumperk - Všechovice
Strání - Přerov
Brumov - Skaštice
Nové Sady - HFK Olomouc
Valašské Meziříčí - Kozlovice
Hranice - Bzenec

5. kolo - 6. 9. 2020
Slavičín - Nové Sady
Všechovice - Hranice
Skaštice - Vsetín
Přerov - Brumov
HFK Olomouc - Šumperk
Bzenec - Valašské Meziříčí
Kozlovice - Strání

6. kolo - 13. 9. 2020
Vsetín - Přerov
Všechovice - HFK Olomouc
Šumperk - Slavičín
Strání - Bzenec
Brumov - Kozlovice
Nové Sady - Skaštice
Hranice - Valašské Meziříčí

7. kolo - 20. 9. 2020
Přerov - Nové Sady
Slavičín - Všechovice
Skaštice - Šumperk
Valašské Meziříčí - Strání
Bzenec - Brumov
HFK Olomouc - Hranice
Kozlovice - Vsetín

8. kolo - 27. 9. 2020
Vsetín - Bzenec
Všechovice - Skaštice
Šumperk - Přerov
HFK Olomouc - Slavičín
Brumov - Valašské Meziříčí
Nové Sady - Kozlovice
Hranice - Strání

9. kolo - 4. 10. 2020
Přerov - Všechovice
Slavičín - Hranice
Strání - Brumov
Skaštice - HFK Olomouc
Valašské Meziříčí - Vsetín
Bzenec - Nové Sady
Kozlovice - Šumperk

10. kolo - 11. 10. 2020
Vsetín - Strání
Slavičín - Skaštice
Všechovice - Kozlovice
Šumperk - Bzenec
HFK Olomouc - Přerov
Nové Sady - Valašské Meziříčí
Hranice - Brumov

11. kolo - 18. 10. 2020
Přerov - Slavičín
Brumov - Vsetín
Valašské Meziříčí - Šumperk
Strání - Nové Sady
Skaštice - Hranice
Kozlovice - HFK Olomouc
Bzenec - Všechovice

12. kolo - 25. 10. 2020
Slavičín - Kozlovice
Všechovice - Valašské Meziříčí
Šumperk - Strání
Skaštice - Přerov
Nové Sady - Brumov
HFK Olomouc - Bzenec
Hranice - Vsetín

13. kolo - 1. 11. 2020
Přerov - Hranice
Vsetín - Nové Sady
Strání - Všechovice
Valašské Meziříčí - HFK Olomouc
Brumov - Šumperk
Bzenec - Slavičín
Kozlovice – Skaštice

Podzimní program divize F
1. kolo - 9. 8. 2020
Rýmařov - Havířov
Dětmarovice - Nový Jičín
Heřmanice Slezská - Vítkovice
Karviná B - Bohumín
Třinec B - Polanka n. Odrou
Bruntál - Frýdlant n. Ostravicí
Frenštát p. R. - Opava B

2. kolo - 16. 8. 2020
Havířov - Karviná B
Opava B - Polanka n. Odrou
Bohumín - Bruntál
Frýdlant n. Ostravicí - Heřmanice Slezská
Nový Jičín - Třinec B
Frenštát p. R. - Rýmařov
Vítkovice - Dětmarovice

3. kolo - 23. 8. 2020
Dětmarovice - Frýdlant n. Ostravicí
Rýmařov - Opava B
Třinec B - Vítkovice
Bruntál - Havířov
Heřmanice Slezská - Bohumín
Karviná B - Frenštát p. R.
Polanka n. Odrou - Nový Jičín

4. kolo - 30. 8. 2020
Rýmařov - Karviná B
Havířov - Heřmanice Slezská
Opava B - Nový Jičín
Frýdlant n. Ostravicí - Třinec B
Bohumín - Dětmarovice
Frenštát p. R. - Bruntál
Vítkovice - Polanka n. Odrou

5. kolo - 6. 9. 2020
Dětmarovice - Havířov
Heřmanice Slezská - Frenštát p. R.
Třinec B - Bohumín
Polanka n. Odrou - Frýdlant n. Ostravicí
Karviná B - Opava B
Nový Jičín - Vítkovice
Bruntál - Rýmařov

6. kolo - 13. 9. 2020
Rýmařov - Heřmanice Slezská
Havířov - Třinec B
Opava B - Vítkovice
Frýdlant n. Ostravicí - Nový Jičín
Frenštát p. R. - Dětmarovice
Bohumín - Polanka n. Odrou
Karviná B - Bruntál

7. kolo - 20. 9. 2020
Dětmarovice - Rýmařov
Heřmanice Slezská - Karviná B
Třinec B - Frenštát p. R.
Polanka n. Odrou - Havířov
Vítkovice - Frýdlant n. Ostravicí
Nový Jičín - Bohumín
Bruntál - Opava B

8. kolo - 27. 9. 2020
Rýmařov - Třinec B
Havířov - Nový Jičín
Opava B - Frýdlant n. Ostravicí
Bruntál - Heřmanice Slezská
Bohumín - Vítkovice
Frenštát p. R. - Polanka n. Odrou
Karviná B - Dětmarovice

9. kolo - 4. 10. 2020
Dětmarovice - Bruntál
Třinec B - Karviná B
Heřmanice Slezská - Opava B
Vítkovice - Havířov
Polanka n. Odrou - Rýmařov
Nový Jičín - Frenštát p. R.
Frýdlant n. Ostravicí - Bohumín

10. kolo - 11. 10. 2020
Rýmařov - Nový Jičín
Havířov - Frýdlant n. Ostravicí
Opava B - Bohumín
Bruntál - Třinec B
Frenštát p. R. - Vítkovice
Karviná B - Polanka n. Odrou
Heřmanice Slezská - Dětmarovice

11. kolo - 18. 10. 2020
Dětmarovice - Opava B
Třinec B - Heřmanice Slezská
Polanka n. Odrou - Bruntál
Vítkovice - Rýmařov
Bohumín - Havířov
Nový Jičín - Karviná B
Frýdlant n. Ostravicí - Frenštát p. R.

12. kolo - 25. 10. 2020
Rýmařov - Frýdlant n. Ostravicí
Dětmarovice - Třinec B
Opava B - Havířov
Karviná B - Vítkovice
Heřmanice Slezská - Polanka n. Odrou
Bruntál - Nový Jičín
Frenštát p. R. - Bohumín

13. kolo - 1. 11. 2020
Havířov - Frenštát p.R.
Bohumín - Rýmařov
Nový Jičín - Heřmanice Slezská
Polanka n. Odrou - Dětmarovice
Vítkovice - Bruntál
Třinec B - Opava B
Frýdlant n. Ostravicí - Karviná B

0 komentářů

Další články