Dnes:16°C

Zítra:20°C

Středa 22.9. Darina
Menu

Podzimní program Nová sezona MSFL odstartuje v půlce prázdnin

Nová sezona MSFL odstartuje v půlce prázdnin

foto: Petr Pelíšek

01. 07. 2021 - 18:11

Na přelomu července a srpna začne nový soutěžní ročník Moravskoslezské fotbalové ligy. Béčko SK Sigma čeká hned na úvod derby proti Baník B, Uničov nastoupí doma proti béčku Vysočiny Jihlava.

Los MSFL – podzim sezóny 2021/2022
1. kolo - 1. 8. 2021 (17.00)
Otrokovice - Hlučín
Uničov - Jihlava B
Kroměříž - Znojmo
Zlín B - Vrchovina
Frýdek-Místek - Rosice
Velké Meziříčí - Dolní Benešov
Uherský Brod - Slovácko B
SK Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B
Blansko - Vratimov

2. kolo - 8. 8. 2021 (17.00)
Otrokovice - Uherský Brod
Baník Ostrava B - Frýdek-Místek
Hlučín - Vrchovina
Slovácko B - SK Sigma Olomouc B
Znojmo - Velké Meziříčí
Dolní Benešov - Uničov
Vratimov - Zlín B
Jihlava B - Blansko
Rosice - Kroměříž

3. kolo - 15. 8. 2021 (17.00)
Uničov - Znojmo
Kroměříž - Baník Ostrava B
Vrchovina - Vratimov
Frýdek-Místek - Slovácko B
Zlín B - Jihlava B
Velké Meziříčí - Rosice
SK Sigma Olomouc B - Otrokovice
Uherský Brod - Hlučín
Blansko - Dolní Benešov

4. kolo - 22. 8. 2021 (16.30)
Otrokovice - Frýdek-Místek
Hlučín - Vratimov
Slovácko B - Kroměříž
Baník Ostrava B - Velké Meziříčí
Uherský Brod - SK Sigma Olomouc B
Znojmo - Blansko
Dolní Benešov - Zlín B
Jihlava B - Vrchovina
Rosice - Uničov

5. kolo - 29. 8. 2021 (16.30)
Uničov - Baník Ostrava B
Kroměříž - Otrokovice
Frýdek-Místek - Uherský Brod
Zlín B - Znojmo
Vrchovina - Dolní Benešov
Vratimov - Jihlava B
SK Sigma Olomouc B - Hlučín
Velké Meziříčí - Slovácko B
Blansko - Rosice

6. kolo - 5. 9. 2021 (16.00)
Otrokovice - Velké Meziříčí
Dolní Benešov - Vratimov
Znojmo - Vrchovina
Uherský Brod - Kroměříž
Hlučín - Jihlava B
Baník Ostrava B - Blansko
Slovácko B - Uničov
SK Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek
Rosice - Zlín B

17. kolo - 8. 9. 2021 (13.30)
Rosice - SK Sigma Olomouc B
Jihlava B - Velké Meziříčí
Vrchovina - Blansko
Vratimov - Uničov
Zlín B - Hlučín
Baník Ostrava B - Uherský Brod
Slovácko B - Otrokovice
Dolní Benešov - Kroměříž
Znojmo - Frýdek-Místek

7. kolo - 12. 9. 2021 (16.00)
Uničov - Otrokovice
Jihlava B - Dolní Benešov
Kroměříž - SK Sigma Olomouc B
Blansko - Slovácko B
Zlín B - Baník Ostrava B
Frýdek-Místek - Hlučín
Vratimov - Znojmo
Vrchovina - Rosice
Velké Meziříčí - Uherský Brod

8. kolo - 19. 9. 2021 (15.30)
Otrokovice - Blansko
Hlučín - Dolní Benešov
Baník Ostrava B - Vrchovina
Slovácko B - Zlín B
Uherský Brod - Uničov
Znojmo - Jihlava B
SK Sigma Olomouc B - Velké Meziříčí
Frýdek-Místek - Kroměříž
Rosice - Vratimov

9. kolo - 26. 9. 2021 (15.30)
Uničov - SK Sigma Olomouc B
Kroměříž - Hlučín
Jihlava B - Rosice
Zlín B - Otrokovice
Vrchovina - Slovácko B
Vratimov - Baník Ostrava B
Dolní Benešov - Znojmo
Velké Meziříčí - Frýdek-Místek
Blansko - Uherský Brod

10. kolo - 3. 10. 2021 (15.00)
Otrokovice - Vrchovina
SK Sigma Olomouc B - Blansko
Uherský Brod - Zlín B
Hlučín - Znojmo
Slovácko B - Vratimov
Baník Ostrava B - Jihlava B
Frýdek-Místek - Uničov
Rosice - Dolní Benešov
Kroměříž - Velké Meziříčí

11. kolo - 10. 10.2021 (15.00)
Uničov - Kroměříž
Jihlava B - Slovácko B
Blansko - Frýdek-Místek
Vratimov - Otrokovice
Zlín B - SK Sigma Olomouc B
Vrchovina - Uherský Brod
Velké Meziříčí - Hlučín
Znojmo - Rosice
Dolní Benešov - Baník Ostrava B

12. kolo - 17. 10. 2021 (14.30)
Otrokovice - Jihlava B
Uherský Brod - Vratimov
Velké Meziříčí - Uničov
Baník Ostrava B - Znojmo
Hlučín - Rosice
Slovácko B - Dolní Benešov
SK Sigma Olomouc B - Vrchovina
Frýdek-Místek - Zlín B
Kroměříž - Blansko

13. kolo - 24. 10. 2021 (14.30)
Uničov - Hlučín
Rosice - Baník Ostrava B
Jihlava B - Uherský Brod
Blansko - Velké Meziříčí
Zlín B - Kroměříž
Vrchovina - Frýdek-Místek
Vratimov - SK Sigma Olomouc B
Dolní Benešov - Otrokovice
Znojmo - Slovácko B

14. kolo - 31. 10. 2021 (14.30)
Otrokovice - Znojmo
Uničov - Blansko
Kroměříž - Vrchovina
SK Sigma Olomouc B - Jihlava B
Frýdek-Místek - Vratimov
Uherský Brod - Dolní Benešov
Slovácko B - Rosice
Hlučín - Baník Ostrava B
Velké Meziříčí - Zlín B

15. kolo - 7. 11. 2021 (14.00)
Baník Ostrava B - Slovácko B
Dolní Benešov - SK Sigma Olomouc B
Znojmo - Uherský Brod
Jihlava B - Frýdek-Místek
Zlín B - Uničov
Vratimov - Kroměříž
Vrchovina - Velké Meziříčí
Blansko - Hlučín
Rosice - Otrokovice

16. kolo - 14. 11. 2021 (14.00)
Otrokovice - Baník Ostrava B
Uničov - Vrchovina
Blansko - Zlín B
Kroměříž - Jihlava B
SK Sigma Olomouc B - Znojmo
Frýdek-Místek - Dolní Benešov
Uherský Brod - Rosice
Hlučín - Slovácko B
Velké Meziříčí - Vratimov

Další články