Menu

Povedená druhá půlka Zbrojovka přestřílela Vysočinu

Zbrojovka přestřílela Vysočinu

29. 06. 2019 - 14:59

Krásné počasí, útulný areál a sedm nádherných i vydřených gólů. Sobotní přípravné utkání Zbrojovky s Jihlavou nabídlo přítomným solidní podívanou, po vyrovnané první půli si Brňané vystříleli výhru 5:2.

Zbrojovka Brno - Jihlava 5:2 (2:2)

Branky: 23. Štepanovský, 24. Magera, 47. Bartolomeu, 60. Pavlík, 80. Jurásek - 11. (pen.) Zoubele, 32. Javůrek. Diváci: 450.

Zbrojovka Brno: 1. poločas: Floder - Sukup, Šural, Kryštůfek, Eismann - Štepanovský, Mach, Čermák, Fousek - Růsek, Magera. 2. poločas: Halouska - Kotula, P. Pavlík, Černín, Šumbera - Bartolomeu, Bariš, Čermák (61. Moučka), Vintr - Jurásek, Přichystal.
Jihlava: Veselý (62. Lancman) – J. Pavlík (62. M. Pavlík), Tlustý (62. Křišťál), Tijani (45. Vedral), Novotný (62. Svoboda) – Lacko (62. Smejkal), Ritter (34. Cupák) – Mikuš (62. Křivánek), Zoubele (62. Beltran), Javůrek (62. Novák) - Jawo.